Říjen 2009

Podzimní prázdniny a podzimní prázdninová fotka :))

30. října 2009 v 22:37 | Yasmin
Včera jsem si zkoušela kreslit studie rukou. Nějak se mi do hlavy vloudila myšlenka, že si mi i líbí. To musí být nějaký přelud. :D . Takže zítra se jí ještě hodlám dokreslit, a možná, když bude hezké světlo, půjdu dokonce fotit. Z dnešní výpravy ven toho moc nevzniklo, jelikož jsem měla vybitý foťák a ani toho moc k focení nebylo. Přesto sem jednu dám, ikdyž je taková obyčejná.. :)

Mimochodem, už mě úplně deprimuje můj skener. Nejen, že prostě neumí skenovat, ale on si vynechává veškterý stínky a zvýrazňuje tmavý části. Grr. Ani ve Photoshopu to napravit nejde.

Tak tedy přidávám tu dnešní fotku. Už jenom dva dni volna! To je nesnesitelná představa. Na můj vkus ty prázdniny byly jaksi krátké. Brr.


Volturi, sklenička na víno a zvrhlá úprava fotek.

28. října 2009 v 20:05 | Yasmin
Dneska nám konečně začaly prázdniny až hezky do neděle. Nevím, jestli je to tak všude, ale tady naštěstí ano. Jak už jsem psala, (proč vždycky místo psala píšu spala?!) medusa odjíždí někam do čudu. Christine má zaracha a... Hm. Blbé...

Podařilo se mi nakreslit další skleničku. K mé lenosti však ale nepočítejte s tím, že se tu v ten samý den objeví, že. To se z toho radši celičký čas budu neustále vykrucovat, že se mi nechce dolů pro složku. Grr.

Pokoušela jsem se nakreslit jeden fialovo-modrý obličej s motýlem (óóó, to zní tak kýčovitě...) , ale nějak... jaksi... ehm. Už od prvního tahu tužkou jsem věděla, že to prostě nedám. Taky že ne. Poraženě jsem zahodila tužky a začala podruhý číst Zatmění. Hlavně nějaké pasáže...

Jen tak mimochodem, pohrávala jsem si z fotkami - zde již uveřejněné - a nějakou sem "znovuupravenou" musím dát... :)


Ještě k tomu Zatmění. Tenhle úryvek na mě ... vážně zapůsobil. :

Jane přihmouřila oči a otočila se k dívce u ohně.
"Ty tam," oslovila ji a její mrtvý hlas byl hrubší než předtím. "Tvoje jméno."
Novorozená na Jane vrhla nepřítelský pohled a pevně semkla rty.
Jane se na ni andělsky usmála.
Novorozená dívka na to zaraegovla křikem, který rval ušní bubínky; tělo se jí zkroutilo do nepřirozené, nepřirozené pozice.
Jestli jste četli či viděli trailery na Nový Měsíc, tak jistě víte, že Jane je členka Volturiovy rodiny. Nemálo mě fascinuje. Vlastně všichni.

A, ehm. Já vím, že mnohé to asi brát nebude, ale...
A, ehm. Já vím, že bych na blog nejspíš o tom psát neměla, když se to ani nijak sem nezvtahuje, ale berte to jako součást mých zvrhlých.. mozkových buněk.
A, ehm. Já vím, že jsem strašná. Jdu se uškrtit.*hodně štěstí.*


Sklenka od vína.

26. října 2009 v 17:20 | Yasmin
Taky vždycky máte tak hrozný pocit, že obrázky na počítači vypadají tak nepovedeně? ( Ne, že by se mi to povedlo, ale musím uznat, že tady na počítači to vypadá jako fakt příšerně).

V... Neděli (?) jsem konečně dokončila mou rozdělanou skleničku. Byla to moje první studie skla, tak to prosím berte s rezervou.

Zítra odpoledne nám začínají prázdniny. Takže se chystám toho pěkně využít a kreslit. *jupí* .Jen tak mimochodem, asi mi nezbyde ani nic jiného (kromě čtení, samozřejmě.), jelikož má milá (dobře. to milá odvolávám) medůska se rozhodla, že pojede na celých těch pět dnů někam do čudu na druhej konec republiky. A na mě nikdo ani nepomyslí.


Ještě jedna šálová... :)

23. října 2009 v 16:42 | Yasmin
Tenhle týden nemám naplánovaného nic zajímavého. K meduse nejedu (teď je řada na mě), na focení nikoho nemám a jak předpokládám, na fotografický lovy sama opravdu nepůjdu.

Takže mám v plánu prosedět víkend nad knihami a kreslit. Bohužel přichází zádrhel, protože se cítím naprosto vygumovaná. Nevím, co bych měla kreslit. Vždycky jsem si říkala, jak nesnáším, když mi někdo nakáže, co kreslit. Třeba ve výtvarce nebo v malířáku.

A teď bych skákala štěstím do stropu, kdyby mi někdo navrhl to nejneuskutečnilejší téma a já byla nucená to nakreslit. Takhle to asi nějak vypadalo v malířáku posledních pár hodin. Já, medusa a Christine jsme měly za téma ptačí zpěv, temperama. Myslela jsem si, že normálně zemřu žalem, bezradností, a ... Nevímčím. Bylo to úplně příšerné, načmárala jsem tam nějaký zeleno-modrý svislý pruhy a zoufala, že teď absolutně nevím, co dát do popředí. Skoro celou hodinu jsem prostála ( ano, prostála. Inteligentní Yasmínku prostě nenapadlo si přisunout židli. ) a přemýšlela. A nakonec jsem to utáhlana "mlhové kudrlinky", přes které šlo vidět. Z dálky to ale vypadá jaksi nevýrazně, ale už mám celkem dobrý nápad, jak to někdy vylepším. Někdy proto, že příště se máme vrhnout na nové téma, vánoce.. *Prsk, prsk*

(Proč tak děsně odbočuji od tématu? Mám pocit, že tohle prostě bude slohovka...)

No. Tákže plán na tento víkend, který mohl být však ještě horší, je následující: Dočíst Zatmění. Dočíst Madame Oktu. Začít číst Upírova pomocníka. Přečíst pár kapitol Magyka. Z nudy ještě jednou přečíst Zatmění. Přečíst pár stran Lirael. Načíst pár stránek jedné podivné knížky, jejíž název jsem zapomněla. A. Nakreslit něco na Halloween. Nevíte, jak ho rádi s meduskou slavíme :D Vždycky si dáme deky k ní do její obrovský půdy a tam sežerem půl tuny čipsů a mandarinek namáčených v čokoládě. *Ňam!*

Ták. Radši už končím, než sem začnu psát o utírání prachu nebo přezimujících ježcích. Mějte se... Krásně! :D

Mafioso... - aneb Medusa modelem.

19. října 2009 v 8:14 | Yasmin
Z minulého focení mám ještě pár fotek. Jednou z ní je právě tato :D
Ještě jednou moc díky m e d u s e za model, fotilo se mi dobře :D


... A jistě jste si všimli nového layoutu. Není ještě zcela hotový, ještě ho možná poupravím... :))

Ztělesnění podzimu.

11. října 2009 v 18:50 | Yasmin
Konečně jsem se dočkala slibovaného víkendu s medusou. Takže jsme toho hned využily a tradicky šly fotit. S některýma fotkama jsem nadmíru spokojená :)
Modelem jsem většonou (a bohužel) byla já. Nelekejte se. Zpětná reklamace se nebere :DNedělní výlet do přírody

6. října 2009 v 18:54 | Yasmin
V neděli jsme různě jezdili autem po okolí. S mamkou jsme našli pár skvělých míst, kam půjdeme s medusou nebo Barčou určitě fotit. Jeden úžasný rybníček s lavičkou, všude vrby, rákosí a lekníny. Potom ohrada s kozlem, kravín.. Tak snad to někdy vyjde. Příští víkend už mám domluveno, že MOŽNÁ půjdeme s Barčou fotit. Fantastické :)

Přidávám tedy pár foteček z nedělního výletu :)Připraven k odletu.

1. října 2009 v 15:35 | Yasmin
Cha. Pořád se nějak nemůžu vyrovnat s tím, že před sebou mám zase nějakých devět měsíců školy. DEVĚT! *hysterický pokřik*. O prázninách bylo tak skvěle. Sice se nic nedělo, ale budiž. Mohla jsem bejt kde chci, chodit ven kam chci, chodit spát kdy se mi zachtělo... (Nejlepší bylo, kdy jsme s medusou si vařily špagety v 5 ráno :DD) .