Listopad 2009

Ilustrace a smyšlený bílý žralok.

28. listopadu 2009 v 12:43 | Yasmin
Ráno jsem přemýšlela, že uškrtím medusu. Po obědě jsem přemýšlela, že jí spláchnu do záchoda. Přinutila mě totiž tím, že mi zaboha nemohla půjčit svou paměťovku se všemi těmi fotkami na kolejích k tomu, abych se mučila a trápila a kdovícovšechno, jak je to tu pusté.

A přinutila mě k tomu, abych sem dala obrázek. Špatné to výhledy do budoucna má. Teď přemýšlím o tom, že jí s neskrývaným nadšením rozkrájím na šest celých sedm kousíčků.

Fajn, fajn. Všechno tadyto bych si nejspíš měla nechat samozřejmě pro sebe, abych to svedla například na bílého žraloka, který se znenadání vynořil z trubice vodovodu, ale... Asi bude lepší, když se na to připraví předem, žéáno.

Tudíž jak už jsem řekla, prostě sem musím dát tuhle malinkatou ubohou ilustraci, abych se očistila z mých hříchů blogové absence. ( Kdyby někdo měl chuť zkazit si chuť * pro logiky * a nahradit jí pachutí, můžete jednoduše kliknout na "kresby" a ilustraci si zvětšit, například. )


Tak. A jak už vám asi došlo, tak to na bílého žraloka svézt nemůžu. Tímto oficiálně prohlašuji milost meduse a příští týden tu čekejte fotky :D .

Ádijé.

Nothing...

20. listopadu 2009 v 19:07 | Yasmin
Fajn. Ukecali jste mě - doslova -, abych sem dala Jane. Ale však vy víte, že bych jí sem ani za zlatý prase nikdy nedala. ( No. Za zlatý prase... Asi o tom někdy popřemýšlím.) A tak... Tak sem dám aspoň mašli. Pouhopouhou mašli na hábitu. To mi snad odpustíte.

Zítra - v sobotu - asi pojedu za medusou. Jen na sobotu, jelikož u nich už obsadila místo návštěv bábi. Tudíž asi půjdeme fotit. Jenom. Víc se asi nestihne. S těžkým pocitem taky oznamuju, že to bude nejspíš něco s hrnkem na kafe. Teda pokud má intuice nezklame - někde v hloubi duše mi něco říká, že by prostě měli mít doma krásný puntíkatý hrnečky s ouškem...

Ale víte, co je vážně vtipný?

.
.
.

Samozřejmě, že nemůžete vědět. Že my jsme ještě ten helouín neoslavily! To je k ... popukaní? Eh. Mám pocit, že ho budem prostě oslavit až někdy k Vánocům...

Kresby nový nemám. Teda pokud ovšem nepočítáme zvrhlou čmáranici "BBJ" (kdo neví, nepochopí. * chicht * ) a něco, co se zdánlivě podobá stromečku, úplňku, fialovýmu nebi a černý kočce. Takto to totiž vypadá, když jdu kreslit a proklatě nevím co.

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs049.snc3/13667_102982003055144_100000300351489_75582_4845105_n.jpg

Sleeping...

16. listopadu 2009 v 17:20 | Yasmin
Konečně jsem nafotila a oskenovala a jánevímcovšechno ty zbývající obrázky, co tu ještě nejsou. Některý, jako třeba Jane (:D), sem ale stejnak * dup * nedám.

Tohle bylo kreslené do školy, - teda spíš ve škole - museli jsme kreslit na ehm, no, téma kubismus. Vím, že to moc kubistické není, ale nějak mi to nesedělo a nechtělo se mi zrovna nějak moc přehazovat oči s pusou.

Poznámka: Tak růžový to zas nebylo !


Eh.. Alice?

15. listopadu 2009 v 16:30 | Yasmin
Nakonec .. to sem přece jen dávám.

Alice Cullen; hnusná; cca 20 min; zákeřná; 8B. Víc se vyjadřovat asi nebudu.

Kresleno v absolutním vzteku na její krásu a zákeřné oči. :D Tyhle "prázdniny" se ještě chystám nakreslit někoho jinýho, nebo zase Alici. Myslím, že to ale stejně vyhraje Jane :)


Oči.

13. listopadu 2009 v 12:58 | Yasmin
Jelikož celý týden marodím, jsem celý týden doma. Jelikož jsem celý týden doma, mám fůru času. A jelikož mám fůru času, pokouším se ten čas dát taky do kreslení.

Už jsem se pokusila - říkám pokusila (!) - nakreslit Jane. Musím uznat - dokonce jsem s tím byla i jakžtakž spokojená, ale tady na počítači to vypadá opravdu příšerně. Měla krásný rudý kukadla vodovkou, jinak byla dělaná jakousi perokresbou. Takže žádná Jane nebude.

Potom jsem se pokusila - říkám pokusila (!) - nakreslit jednu podzimní dívku. Opět jakýmsi akvarelem a tuší. Dolní polovinu obličejčku jsem dodělala tak, že vám sem musím dát jen oči.


A právě teď se pokouším - říkám pokouším (!) - nakreslit tužkou portrét Alice. Má tak zákeřný úsměv na jednu stranu a tak zákeřně zúžené oko, že mám pocit, že se nad tím vším snad vzteknu.

Pokud se povede ( těžce pochybuji ) , uvidíme, jak to bude vypadat v počítači a pak zvážím, jestli to vlastně vůbec zveřejním. Tudíž šance, že to uvidíte, je asi jedna ku stu.

Morning wood.

9. listopadu 2009 v 16:47 | Yasmin
Po dlohatánské době opět něco přidávám. Po dlouhatánské době, kdy jsem prošla slabou "střevní chřipkou", kdy jsem byla přes víkend u medůsky, kdy jsem téměř nevytáhla z tašky ani foťák a ani papír. Ó, jak smutné. Tento týden se to ale chystám napravit. Chci začít kreslit trochu portréty, i když se jich setsakramentsky bojím.

Ani nevíte, jakou můžu mít radost z pouhopouhého nového, krásného a skvostného 8GB Usbéčka. Šťastná toť Yasmína! A šťastná podruhé, protože je nemocná. Zní to divně, správně. Jelikož zvrhlost mé psychologie nikdo nedešifruje. Tudíž jsem celý dnešek a zítřek doma a můžu krásně plýtvat časem a utřiďovat si opět ve složkách pořádek. Tak tedy tu usrkávám horký čaj, nos mám plný prapodivné vodičky a vedle mě stojí už druhý koš kapesníčků. Promazala jsem tedy paměťovku z foťáku a všecko přesunula do * ach * mýho novýho miláčka. Není lepšího pocitu, když máte čas, čerstvě nabité baterky a prázdnou kartu. Yea.

Z víkendu u medůsky jsem si toho moc nepřinesla, jelikož jsme byly obě nachcípané. Celou sobotu jsme skládaly jedny pitomé puzzle MonaLisy, koukaly na HP a pekly buchtu. V neděli jsme skládaly puzzle MonaLisy, koukaly na HP a jedly buchtu. Úchvatný plán společného víkendu, že?

Jen tak mimochodem, aby tento článek nebyl jen samé písmenko, přidávám i starší várku lesních fotek :) .