Alea iacta est.

31. ledna 2010 v 19:15 | Yasmin
... kostky jsou vrženy.

Zdravíčko.
Zajisté vás určitě příšerně moc zajímá, že už půl hodiny se pokouším napsat článek, pak si ho po sobě přečtu, zhrozím se, o čem tu plácám, vymažu. Napíšu, přečtu, vymažu. A víte co? Tohle už nemažu. Stejnak je to o ničem.

Jen tak mimochodem, dneska vám tu asi žádnou "povídku" nenapíšu. Jsem děsně zlá, já vím. Jenže prosím, já "umím"* psát jenom v noci. Vážně. *mazi mazi mazi, ještě že ten backspace existuje.*

Tak a mám toho naprosto plné dásně a zuby. Nehledě na to, že už mi tenhle článek obrousil sklovinu a dva se mi hrůzou kejklají.

Dneska ještě možná něco stihnu nakreslit **. Když už jsem doma, tak proč toho nevyužít, že. Tak tedy by to mohla být například... Á, jeden starý nápad k písničce. Černá noc, opět. Haha. Já jsem asi vážně ujetá. ( Málem jsem napsala ojetá. Zajímavé, jak jedno pouhopouhé slovíčko by mi zkazilo celý už dostatečně nudný a zkaženozkažený článek, zkaženozkažený až do hloubi své pointy.)

* Já a umět psát ?! Haha. Fascinující symbióza. Kéž by.
** Já a nakreslit ?! Haha. Asi bych měla volit vhodnější slova, nemyslíte ? Co třeba počárat. Nebo zkazit. Nebo... Mmmf.


Zazvonil zvonec a supernudného článku je konec.
YÁÁÁS.
* ČLÁNEK PŘESUNUT Z MÉHO DRUHÉHO BLOGU *
 


Komentáře

1 Nájký. | Web | 20. února 2010 v 18:27 | Reagovat

zvláštní.. bavil mě až do konce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.